« Tagasi

Perepäev Are Huvikeskuses

Tori valla 1. sünnipäeva ja isadepäeva puhul otsustasime Are piirkonnas läbi viia perepäeva. Peresid tuli kokku üle kahekümne ja loodan, et kõik, kes osalesid, said toreda päeva osaliseks.

Külla olid seekord tulnud lõbusad Mario ja Luigi, kes võtsid võtsid päeva juhtimise ja mängude läbiviimise enda peale. Pered lahendasid üpris riukalikke küsimusi  ja võtsid osa erinevatest mängudest. Lapsed said näole vahvaid maalinguid. Esinema oli kutsutud Eesti Vabaõhuspordi liikmed eesotsas Erik Naissaarega, kes näitasid rööbaspuudel ägedaid trikke ja andsid ka lastele võimaluse harjutada. Suure aplausi osaliseks sai korvpallur Roman Fedorenko, kes näitas, mis võimalused on korvpallidega trikitamisel. Lavale ehitas Halinga airsofti liikuva taktikalise toa Andre Sassor, kelle juhendamisel lasti airsofti püssist märki.

Are kooli poisid Rasmus ja Ander tõestasid järjekordselt, et on igal alal meistrid – seekord  olid nad tublid helitehnikud ja minirammumehe võistluse läbiviijad. Kersti Kohvikus maiustati kookidega ja burksiga ning päeva lõpus jagasime ohtralt väärikaid kinke ja sünnipäevaks komme ning piparkooke.

 

Tekst: Vilja Alamaa

Fotod: Ott Rõngas