« Tagasi

Kõrge tunnustus Kalev Kiisale

2. novembril jagas Maaeluminister Tarmo Tamm ministeeriumi 100. aastapäevale pühendatud üritusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele teenetemärke. "Maaeluministeeriumi kuldne teenetemärk antakse silmapaistvate teenete eest põllumajanduse, toidutööstuse, maaelu või -ettevõtluse edendamisel. Hõbedane aga eduka tegutsemise eest põllumajanduse, toidutööstuse, maaelu või -ettevõtluse arendamisel," seisab Maaeluministeeriumi kodulehel.

Põllumajanduse ja maaelu edendajatele jagati kokku 62 hõbedast ja 12 kuldset teenetemärki.Teiste hulgas tunnustati hõbemärgiga Tori vallast OÜ Oore Agro omanikku ja juhatuse liiget Kalev Kiiska. Lisaks tublile maaelu edendamisele on Kalev ka praeguse Tori vallavolikogu liige, keskkonnakomisjoni esimees ning on saanud 2017. aastal endise Tori valla vapimärgi kavaleriks.

Kalev Kiisa kavaleriks esitanud Mart Ruumet iseloomustas eelmise aasta novembris Kalevit muude heade omaduste ja saavutuste hulgas väga põhjaliku tollase volikogu esimehena ning tunnustas teda Pärnu jõgikonna liigirikkuse ja kalavaru rohkuse hoidmise eest. Ka tänasel päeval on Kalev kohalike hulgas tunnustatud ja tuntud kui tubli pereinimene, talupidaja, jahi- ja kalamees ning piirkonna eestseisja.

Tori vallavalitsus ja volikogu soovivad õnne ja jätkuvat edukat toimetamist erinevatel rinnetel Kalevile!

Foto: Pärnu Postimees