« Tagasi

TERVE TORI tervisespordisari

Tori Spordiklubi on juba kümme aastat lõpetanud oma suvise hooaja üritustesarjaga, kus proovitud erinevaid spordialasid ning saadud uusi koduloo- ja tervisealaseid teadmisi. Nii ka sel korral.

26. augustil korraldas OÜ Viis Aastaaega vahva kanuumatka Soomaal. Matka esimene pool kulges mööda käänulist Lemmjõge, suubus seejärel Raudnasse ning lõppes Halliste jõel Riisa külas. Erinevas vanuses osalejaid oli kokku üle kaheksakümne, kõik rõõmsad ja õnnelikud. Vaatamata kuivale suvele oli vett jões piisavalt ja enamus teekonnast päris lahedalt läbitav. Mõni kivi otsa sõitmine ja väike vihmasabin lisasid matkale vaid värvi. Suur tänu matka korraldajatele Aivarile ja Algisele ning Maigile maitsva supi eest!

9. septembril toimunud jalgrattamatkal läbisime kokku kolmkümmendviis kilomeetrit. Startisime Tori kooli juurest, esimese peatuse tegime Muti külas perekond Talimaade mesilas. Täname lahket pererahvast, et lubasite oma tegemistele pilgu heita ja imehead mett maitsta! Tervist Teile ja mesilastele! Edasi viis tee Suigu Seltsimajja, kus raamatukogu juhataja Viiu Tamla rääkis Suigu küla elust-olust ning raamatukogu, rahvamaja ja noortekeskuse tegemistest. Kuiaru külas Silvi Pooli kaunis koduaias söötsime tiigis elavaid kalu ja tegime matkast kokkuvõtte väikese mälumänguga. Tänan kõiki, kes meid kaunil pühapäeval vastu võtsid!

16. septembril lõpetasime sarja meeleoluka tervise- ja rühmatreeningute töötoaga. Ägeda ja energilise jumpingu trenni viis läbi HAF Stuudio treener Helena Mikk. Füsioterapeudid Marii Sernjuk ja Pauliine Mäesalu õpetasid vahvaid akrojooga trikke ja näitasid kuidas rüht lihtsate nippidega paika sättida.

Sündmused jäädvustas fotodele Ülo Soomets.

Aitäh kõigile osalejatele ja abilistele! Sarja toetas Rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest, Tori Vallavalitsus ja Tori Spordiklubi.

Tekst: Andra Sõmer

Fotod: Ülo Soomets