Sindi Rock tuleb taas

23.09.19

 

Kuigi Sindi Rocki toimumispaik on paaril aastal olnud hoopis laululava, otsustasid korraldajad sel aastal, et juubeliüritus peab minema tagasi juurte juurde, sest ajalooliselt on Sindi Rock toimunud seltsimajas. „Sellisel saalil niisama seista lasta on patt," viitab korraldusmeeskond ühele Pärnumaa suurimale ruumile, kus üritusi korraldada.

Tänavu on Sindi Rocki koostöös vallaga korraldamas kohalikest muusikahuvilistest vabatahtlikud: Maarja Burket, Annika Burket, Taavi Burket, Anu Eisenschmidt ja Anu Pikk. „Valla infokanalites oli üleskutse rokihuvilistele ja nii me korralduseni oma tee leidsime," kirjeldab Maarja ning selgitab, et sama liikmeskond on ka varem Sindi Rocki korraldanud ja kohalik rokisündmus on neile alati tähtis olnud. „Oodatud on kõik, nii vanemad rokihuvilised kui ka nooremad, eriti tahaks huvi tekitada noortes, et kasvaks peale uus korraldusmeeskond," ütleb Taavi Burket, kes ise on Sindi Rocki korraldamises osalenud kümmekond korda.

„Sindi Rocki näol on tegemist kogukonna tunnusüritusega, mis on väga oluline kohalike ja ka Eesti kultuuri jaoks. Ainuõige viis seda juubeliaastal teha on kaasates kogukonda," selgitab abivallavanem Jana Malõh ja lisab, et vabatahtlike panus on olnud tänuväärne ja asendamatu.

 

Sindi Rock toimub juba 50. korda ning tähistab juubelit 12. oktoobril Sindi seltsimajas. Uksed avatakse kell 18, piletimüük toimub kohapeal sularahas. Sel aastal iseloomustab esinejaid eestikeelne repertuaar ja omaloomingu esitamine.

Tänavused tegijad on väga staažikad esinejad: Square, The Belka, The Tuberkuloited, Köömes ja Kosmikud. Ägeda trummishow korraldab Rainer Meinart ning melu hoiab üleval DJ-duo Hot n' Handsome. Pärast bände kestab melu ja muusika edasi, et muusikahuvilised üle Eesti saaksid muljetada ja nautida. Olete palutud juubelile!

Üritus Facebookis siin!

Sindi Rock 50

6.09.19