Ametnike haridus

16.10.18

KANTSELEI

 

 

 

Ametikoht

Nimi

Haridus

Vallasekretär

Siiri Jõerand

Kõrgharidus/õigusteadus, magister

Andmekaitse- ja personalispetsialist

Eve Atka

Kõrgharidus/riigiteadused, magister

Jurist

Jaanika Ainsar

Kõrgharidus/õigusteadus, magister

Rahvastikuspetsialist

Alli Hansumäe

Keskharidus

Volikogu sekretär-juhiabi

Terje Võsumets

Keskeriharidus/sekretär-raamatupidaja

 

 

 

FINANTSOSAKOND

 

 

 

Finantsjuht

Gülli Kaunissaar

Rakenduskõrgharidus/majandusarvestus

 

 

 

MAJANDUSOSAKOND

 

 

 

Majandusosakonna juhataja

Jüri Puust

Kõrgharidus/agronoomia

Hangete peaspetsialist

Ester Märss

Rakenduskõrgharidus/ärijuhtimine

Taristunõunik

Toomas Parm

Keskeriharidus/tehnik-mehaanik

Korrakaitseametnik

Priit Rööp

Rakenduskõrgharidus/keskkonnateadus

 

 

 

Keskkonnanõunik

Helen Mihkelson

Kõrgharidus/maastikuarhitektuur, magister

Keskkonnaspetsialist

Janne Soosalu

Keskeriharidus/sekretär-raamatupidaja

 

 

 

ARENGU- JA PLANEERINGUOSAKOND

 

 

 

Arendusnõunik

Kaie Toobal

Rakenduskõrgharidus/avalik haldus

Vallaarhitekt

Kristjan Kullerkan

Rakenduskõrgharidus/rakendusarhitektuur

Ehitusnõunik 

Merike Raudsepp

Keskeriharidus/tööstus- ja tsiviilehitus

Maanõunik

Mati Leht

Keskharidus

Planeerimisspetsialist

Piret Kallas

Kõrgharidus/sisekujunduskunst

Ehitusspetsialist

Kristiina Lüüdik

Rakenduskõrgharidus

Ehitusspetsialist

Mairis Karus

Kõrgharidus/linna- ja tööstusmaastike korraldus, magister

 

 

 

HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND

 

 

 

Kultuurinõunik

Mart Tõnismäe

Kõrgharidus/kultuuritöötaja-lavastaja

Noorsootöö nõunik

Erika Nõmm

Kõrgharidus/sotsiaaltöö, kutsemagister

 

 

 

 

 

 

SOTSIAALOSAKOND

 

 

 

Sotsiaalnõunik

Kaja Rebane

Kõrgharidus/sotsiaalteadused, magister

Lastekaitsenõunik

Liina-Lelov Aasmaa

Rakenduskõrgharidus/sotsiaaltöö korraldus

Lastekaitsespetsialist

Krista Palk

Kõrgharidus/sotsiaaltöö

Lastekaitsespetsialist

Gerlin Kõre

Rakenduskõrgharidus/sotsiaaltöö korraldus

Sotsiaaltöö spetsialist

Tiina Männik

Kõrgharidus/keemik-pedagoog

Sotsiaaltöö spetsialist

Helga Isand

Rakenduskõrgharidus/sotsiaaltöö korraldus

Sotsiaaltöö spetsialist

Silvi Pool

Rakenduskõrgharidus/sotsiaaltöö korraldus

Sotsiaaltöö spetsialist

Anne Ats

Keskharidus

 

Toimetaja: TERJE VÕSUMETS