Volikogu

Tori Vallavolikogu on 15 liikmeline.

Volikogu esimees on Kalev Kiisk ja aseesimees Jaan Kägu.

Volikogu juurde on loodud kokku 4 komisjoni:

  • Eelarve- ja arengukomisjon
  • Revisjonikomisjon
  • Haridus- ja sotsiaalkomisjon
  • Kultuuri- ja spordikomisjon
Nimi e-post  Valimisliit
Mart Vaiksaar mart.vaiksaar@torivald.ee Meie Tori
Mart Ruumet mart.ruumet@torivald.ee Meie Tori
Sirje Reinma reinmasirje@hot.ee Meie Tori
Ahto Saar ahs@jna.dk Meie Tori
Ahti Kukk oyselja@hot.ee Meie Tori
Gerry Jaanimäe gerry@jack.ee Meie Tori
Riina Goode riina.goode@torivald.ee IRL
Jaan Kägu jaan.kagu@torivald.ee IRL
Kalev Kiisk kalev.kiisk@torivald.ee Koduvald
Egon Põder egon.poder@gmail.com Koduvald
Kalev Saar saar.kalev@gmail.com Koduvald
Uno Kask uno.kask@torivald.ee Koduvald
Jana Malõh jana.maloh@torivald.ee Koduvald
Markko Virkus markko.virkus@torivald.ee Koduvald
Aita Puust aita.puust@torivald.ee Koduvald