Korraldatud jäätmeveost Tori piirkonnas (endises Tori vallas).

Korraldatud jäätmeveo teenust osutab endise Tori valla piirides Ragn-Sells AS, kellega leping kehtib kuni 28.02.2018. Uue teenuseosutaja leidmiseks on hetkel hange koostamisel ning lähiajal pannakse see Riigihangete Registrisse üles.

Ragn-Sells AS-iga on kokkulepitud, et uue vedaja leidmiseni jätkavad nemad endise Tori valla piirkonna teenindamist.

Kuna uue teenuseosutaja rakendumise aeg ei ole kindel, siis Ragn-Sells AS graafikuid inimestele välja ei saada. Veograafikuid saate jälgida iseteenindusest www.ragnsells.ee/iseteenindus, kuhu peate ID-kaardiga sisse logima. Lihtsam võimalus on minna Ragn-Sells AS-i kodulehele ja vaadata järgmist veopäeva ilma sisselogimata www.ragnsells.ee/klienditugi/graafikud/, valides piirkonnaks Tahkuranna KOJV(!) ning sisestades oma aadressi.

Kel arvutikasutamise võimalust ei ole, siis võtke järgmise veopäeva teada saamiseks ühendust Tori valla registripidaja Janne Soosaluga, tel. 4420722; 5253929, e-post janne.soosalu@torivald.ee.