2013

TORI PÕRGU TRIATLON 2013

Tüdrukute duatlon:

  1. Anita Tamm 0.58,57
  2. Maarja-Liis Engel 1.10,07
  3. Ann-Kristin Vaher 1.10,32
  4. Marie Saar 1.27,45
  5. Cäroly Loorits 1.56,82

Poiste duatlon:

  1. Ats Tölp 0.58,80

Neiud triatlon:

  1. Eliise Priiman, Liisu Mitt 13.25,48
  2. Ave Mitt, Hanna Rätsep 15.15,86
  3. Kristel Lusikas, Laura Sinimäe 25.23,64

Naised triatlon:

  1. Grete Aavamägi, Elin Soomets „Konnad" 12.56,45
  2. Kadi Ruumet, Kadri Merivälja 14.10,51
  3. Margit Saar, Piret Laas 15.48,95
  4. Marge Ansi, Angela Toht 19.47,13
  5. Janika Virkus, Merileid Vinkler 21.33,54

Naised veteranid triatlon:

  1. Piret Pärnmaa, Katrin Ojamaa 14.14,89

Mehed triatlon:

  1. Aivar Koppas, Timo Rahnel 11.01,36
  2. Riho Treumuth, Laurits Puust 11.10,86
  3. Ahto Saar, Arto Saar „Ujuvad Saared" 11.11,86
  4. Kauri Sosi, Kalvi Väljamäe 11.12,60
  5. Igor Šambalov, Mait Ruumet 11.44,70
  6. Lauri Luur, Mart Vaiksaar 12.17,16
  7. Lauri Uibo, Andres Kask 12.42,23
  8. Kaarel Sohlu, Kristjan Sohlu 13.32,82
  9. Jargo Leesmann, Argo Habakuk 13.40,76
  10. Tarmo Tõnismann, Toomas Karotamm 14.29,95
  11. Holger Tamm, Kristjan Annus 14.46,57
  12. Markko Virkus, Aimar Kaldoja 14.58,67

Mehed veteranid:

  1. Mart Ruumet, Agur Alev

Segapaarid:

  1. Anu Pihlak, Reigo Pihlak
  2. Hanna-Liisa Roosileht, Kaspar Roosileht
  3. Karin Sturm, Teet Eier
  4. Triin Toode, Roman Jõerand
  5. Eleri Eier, Jukka Haikonen
  6. Jaanika Saareoks, Ardo Jansen
  7. Liivi Tõnuri, Emiliano Lupo

* * *

VIIRALINN 2013

Suusatamise protokoll (10. veebruar)


MUDILASED TÜDRUKUD (1 ring)

  1. Johanna Mihkelstein 5:00

MUDILASED POISID (1 ring)

  1. Joosep Pärn 3:31
  2. Jan-Matis Limberk 4:24

1.-3. klassi POISID (1 ring)

  1. Harry Annus 2:48
  2. Kristo Treit 3:07

4.-6. klassi TÜDRUKUD (2 ringi)

  1. Elis Limberk 4:58
  2. Laura Laud 5:14
  3. Nele Liis Sams 5:44
  4. Mariann Pukka 6:08
  5. Katria Laasma 6:57
  6. Eliise Tominga 7:00
  7. Mari Ülejõe 7:43

4.-6. klassi POISID (2 ringi)

  1. Marwin Joseph Virkus 5:48
  2. Ott Andreas Mihkelstein 6:12
  3. Tony Aasalaid 6:45

7.-9. klassi TÜDRUKUD (2 ringi)

  1. Birgit Pärna 4:30
  2. Christi Ansi 4:36
  3. Eidi Armas 5:12

NAISED kuni 34 a. (2 ringi)

  1. Karin Vimberg 4:49
  2. Marge Ansi 5:05
  3. Liina Altmäe 6:22

NAISED 35+ (2 ringi)

  1. Silvi Pool 4:38
  2. Kairi Tiits 5:04
  3. Merike Haas 5:44
  4. Janika Virkus 6:01

7.-9. klassi POISID (3 ringi)

  1. Sander Salusoo 5:28
  2. Raul Adams 6:09
  3. Martin Priidik 6:13
  4. Rait Nõmm 7:27

MEHED kuni 39 a. (4 ringi)

  1. Jüri Mihkelstein 5:55
  2. Kauri Sosi 6:05
  3. Kevin Miller 6:20

MEHED 40+ (4 ringi)

  1. Agur Alev 6:02
  2. Mart Vaiksaar 6:10