Alates 01.07.2017 kehtib Pärnu linna- ja lähiliinidel elektroonilisel bussikaardil põhinev piletisüsteem

Alates 1. juulist 2017 kehtib Pärnu linnaliinidel ja lähiliinidel (liinid nr. 39, 40 – Sindi ja nr. 57 - Sauga) elektroonilisel bussikaardil põhinev piletisüsteem.

Bussikaart on plastikkaart ja selle põhimõte on väga sarnane pangakaardile. Bussikaardile saab osta igat liiki täis- ja soodushinnaga perioodipileteid, vormistada tasuta sõidu õigust ja kanda raha bussis tunnipileti ostmiseks. Kaarti saab osta piletimüügikohtadest hinnaga 2 eurot. Kui on olemas Tallinna, Tartu vm bussikaart, ei ole vaja eraldi Pärnumaa kaarti osta.

Bussikaardile saab pileteid osta ja raha laadida iseteeninduses www.parnu.pilet.ee, piletimüügikohtades või mobiiltelefoniga.

Piletimüügikohad on R-kioskid, Selverite infoletid, Omniva teeninduspunktid (Pärnu, Sauga, Paikuse, Sindi, Vändra, Pärnu-Jaagupi, Tõstamaa, Lavassaare) ja Pärnu bussijaama kassad (Ringi 3).

Uue piletisüsteemi infovoldik