Tori Põhikool ootab sügisel 2017 kooliastujaid kooli ja õpetajaga tutvuma

Tori Põhikool ootab sügisel 2017 kooliastujaid tutvuma kooliga ja õpetajaga  kahel neljapäeval-   18. mail   ja 25.mail  kell 13.00- 14.40.

Õpetajad Astrid Roosileht ja Tiina Käärmann ootavad õpilasi koolis  4. klassi ruumis nr 20  II  korrusel.

25.mail palume võimalusel kooli ka lapsevanemad. Siis kõneleme veidi koolist üldiselt, klassijuhataja annab ülevaate vajaminevatest õppevahenditest ning  on võimalik  ka 1. klassi õpilaseks registreerumine (palume kaasa võtta lapse sünnitunnistus, vanema isikut tõendav dokument;  õpilaspileti pildi, lasteaiast saadud koolivalmiduse kaardi  ja perearsti juurest tervisekaardi võib tuua sügisel).

Kirjutada saab ka kooliastuja toetuse avaldust. Selleks on vaja  raha saaja  pangakonto numbrit.

Avalduse kooli astumiseks võib täita juba kodus, selle leiab www.toripk.ee- õppetöö- dokumendid  ("Avaldus kooli astumiseks").

Õpilastel palun kaasa võtta vahetusjalanõud, harilik  ja värvilised pliiatsid.

Kohtumiseni!

Info 55667330 (Pille Usin, direktor)

Direktor Pille Usin