Tunnustati meie valla õpetajaid!

Suur rõõm on tõdeda, et on märgatud ja tunnustatud meie haridusasutustes töötavaid õpetajaid.   Pärnumaa aasta klassijuhatajaks valiti Sindi Gümnaasiumi õpetaja Tatjana Grigorjeva-Keerup ning Pärnumaa aasta lasteaiaõpetaja tiitli sai Tammiste Lasteaia õpetaja Maiken Eskla. Me oleme väga uhked oma pühendunud ja professionaalsete õpetajate üle, palju õnne teile!

Pärnumaa aasta klassijuhatajaks sai Sindi Gümnaasiumi õpetaja Tatjana Grigorjeva-Keerup, keda tunnustatakse muu hulgas kui õpetajat, keda tema õpilased kutsuvad teiseks emaks. Õpilased on õppinud tema eeskujul üksteisega arvestama, usaldama ja väärtustama kõiki kaaskodanikke ja neil on tahe koos tegutseda. Ta on toetanud ja nõustanud igat last ja sellega kaasa aidanud individuaalsele arengule. Kui endal on jäänud abistamisel teadmistest puudu, on kaasanud vastavaid erineva ala inimesi. Lapsed võivad igal ajal tema poole pöörduda – on see töö-või puhkeaeg, kui õpetajat on vaja, siis ta on olemas.

Maiken Esklat tunnustatakse muu hulgas kui imetlusväärset õpetajat, kes teeb oma tööd suurima pühendumusega, pannes sinna sisse oma hinge. Ta on alati sõbralik ja abivalmis ning tema olemasolu muudab maailma paremaks paigaks. Ta loob oskuslikult koostöös kodu ja kolleegidega keskkonna, mis annab igale lapsele turvatunde ja kindluse, et temast hoolitakse ja ta on oluline. Enda eeskuju ja positiivse suhtumisega julgustab ta lapsi rääkima ja mõtteid avaldama, tänu tema empaatilisusele õpivad lapsed väärtustama ennast, mõistma inimeste erinevusi ja teistega arvestama. Temast õhkuv rahu ja headus paneb iga inimese end hästi tundma ning tekitab soovi samaga vastata, Maiken pälvis ka Tammiste Lasteaia Hea Kolleeg 2017 tiitli.